Портрет – “сухий пензель”

(ГРАФІЧНА ТЕХНІКА, матеріали – ПАПІР/ОЛІЯ)

Шановний відвідувач!

У Вас дозрів задум щодо написання власного портрета або Ви вирішили зробити подарунок дорогій людині? Ви звернулися за адресою! Ви маєте можливість замовити портрет незалежно від того, чи живете Ви в Києві, області чи іншому регіоні – ми визначимо з Вами прийнятний варіант оплати й доставки Вашого портрета.

Ціни на портрет  в техніці «сухий пензель» (без рами):

Погрудний портрет 1 люд.                              (ч/б) – розм. 35х50 см.          = екв.    80 €.
Погрудний портрет 1 люд.                     (кольор.) – розм. 35х50 см.         = екв.  100 €.
Погрудний портрет 1 люд.                              (ч/б) – розм. 43х60 см.          = екв.  120 €.
Погрудний портрет 1 люд.                     (кольор.) – розм. 43х60 см.         = екв.  150 €.
Погрудн./поясний портрет 1-2 чел.              (ч/б) – розм. 50х70 см. = екв. 160-190 €.
Погрудн./поясний портрет 1-2 чел.    (кольор.) – розм. 50х70 см. = екв. 200-230 €.

У даному списку вказані основні ціни, кожен портрет по-своєму індивідуальний, зв’язавшись зі мною, Ви будете знати точну вартість Вашого портрета.

Для замовлення портрета знадобиться світлина тієї людини, портрет якої Ви хочете замовити. Вітається фотографія гарної якості, надрукована на папері або ж зображення в цифровому форматі, яке Ви можете надіслати на мою електронну скриньку. На даній сторінці Ви можете побачити варіанти портретів, написаних мною в техніці «сухий пензель» (акварельний папір / олійна фарба). Виконаний у даній манері портрет, завдяки особливостям техніки і моїй майстерності, завжди буде гідним подарунком і прикрасою інтер’єру. Ви можете замовити чорно-білий портрет, або портрет в кольорі – кожен, з обраних Вами варіантів, має свої переваги і надасть Вам і Вашим близьким естетичної насолоди. Варіантів портрета багато: портрет із зображенням однієї людини або всієї родини, весільний портрет, парадний, жанровий портрет і т.п. Кожен є індивідуальним і в своєму роді цінним. Зв’яжіться зі мною, ми обговоримо з Вами всі нюанси, а я у свою чергу зроблю все, щоб Ваш задум успішно здійснився.

На виконання портрета потрібно буде від 3 до 7 днів, в залежності від його складності. Наприклад, портрет однієї людини з нейтральним фоном займає в роботі набагато менше часу, ніж парадний портрет або ж портрет в інтер’єрі. При цьому, в період моєї інтенсивної зайнятості, термін написання портрета може зажадати більше часу. Буду вдячний, якщо з задумом про написання портрета, Ви звернетеся до мене заздалегідь.

З повагою,
Міроненко Андрій – Ваш художник.